Tarihçemiz | Aydiz Catering

Tarihçemiz

Tarihçemiz
Tarihçemiz
Aydiz Catering 12 bin üretim kapasiteli, 1.600 metre kare alanıyla  2015 yılında kurulmuştur. Alanında uzman personel kadrosuyla  oluşturulan  Aydiz Catering toplu yemek organizasyonlarında, hastane ve toplu yemek tüketilen iş yerlerinde tercih edilen Gaziantep'in gözde kurumsal yemek şirketidir. 
Kurulduğu günden bu yana deneyimli personelleri ile kendi deneyimlerini birleştirerek bir çok alana yemek hizmeti vermiştir. Her geçen gün kalitesini arttırarak hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kurumumuz hazır yemek ve toplu yemek organizasyonlarında sizlere hizmet vermektedir. Bu bağlamda sizlerden gelen talepleri büyük bir titizlikle değerlendirmekte ve ürün kalitesini bu yönde şekillendirmektedir. 
Aydiz Catering ISO 9001:22000, HACCP, TSE ve Gıda Sicil Belgelerine sahip olup üretim ve denetim diyetisyen kontrolünde yapılmaktadır. 
Aydiz Catering olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz, Dilerseniz firmamızı ziyaret edebilirsiniz ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 
Hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz
Vizyonumuz
Vizyonumuz
Misyonumuz
Misyonumuz

Kurumsal Yapımız

Aydiz Catering olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana kurumsal yapımızı hep bir adım öne atmaya gayret ettik. Bu gayretler neticesinde bulunduğumuz konumdan gayet memnunuz. Siz değerli müşterilermiz için her geçen gün bu gayretin artacağı sözünü veriyoruz. Sizin için kurumsal yapımız hakkındaki tüm bilgileri listeledik.